Twilight Field


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Field
Twilight Field
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wstęp

Go down

Wstęp Empty Wstęp

Pisanie by Burmistrz Sro Wrz 04, 2019 6:12 am

No cóż, od czego by tu zacząć? Szczerze sam nie wiem. Na pewno, nie od historii mego życia, czy o tym co sprawiło iż postanowiłem prowadzić taki żywot. Nie, to nie o tym jest ten dziennik, jednak trzeba wyjaśnić tobie osobo która czyta ten dziennik to czego wiele ludzi i Innych nie zdaje sobie sprawy często drwiąc i kpiąc z tego czym ja i wielu mi podobnych się zajmuje.
Mianowicie to, że Istoty Nadnaturalne istnieją, tak istoty z legend, baśni czy mitów są realne i rzeczywiste. Jedne po prostu istnieją w wielkim porządku rzeczy będą neutralnymi w swoich zachowaniach, względem ludzi i Innych, inne są przyjaźnie nastawione dla nas wszystkich i chętnie niosą pomoc, inne natomiast stanowią dla ludzi i Innych zagrożenie jedne gdyż kieruje ich chęć zdobycia pożywienia, drugie ponieważ lubują się sprowadzaniu cierpienia i śmierci na ludzi i Innych, opisane tutaj Istoty to te istoty które ja osobiście, spotkałem oraz, te które spotkali inni tacy jak ja i którzy mi przekazali wiedzę na ich temat. Poniższy Bestiariusz zwiera nie tylko opisy jakie rozróżniają się te istoty ich występowanie oraz metody by je zranić, osłabić lub zabić jeśli takowa potrzeba będzie niezbędna, mam nadzieje że ten dziennik będzie również cenną pomocą dla tych którzy go czytają, a przede wszystkich dla każdego człowieka i Innego który jak ja, postanowili prowadzić polowanie na takowe istoty, którzy postanowili prowadzić życie Łowców Bestii.

Tomasz Brzostek. Ludzki Łowca Bestii.
Burmistrz
Burmistrz
Admin

Liczba postów : 227
Join date : 04/09/2019

https://twilighfield.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach